Kullanım Şartları

ÖNEMLİ! LÜTFEN BU SİTEYİ KULLANMADAN ÖNCE BU YASAL BİLDİRİMİ DİKKATLE OKUYUN.

Bu siteyi ziyaretiniz ve buradaki bilgileri kullanmanız, aşağıdaki hüküm ve koşullara tabidir:

Sahiplik -- Bu sitenin sahibi, işleticisi ve bakım sağlayıcısı, Kimberley-Clark şirketler grubu ("Kimberly-Clark") adına KIMBERLY-CLARK CORPORATION’dır ve site, sizin bilgi, eğitim, eğlence ve iletişiminiz için hazırlanmıştır. Bu sitenin ve sınırsız şekildeki metin, resim ve ses dosyaları gibi, içerdiği her türlü içeriğin telif hakları Kimberly-Clark'a aittir.

Kullanım Sınırlamaları -- Bu site sadece kişisel, ticari olmayan kullanımınız için kullanılabilir. Bu sitenin tamamen veya kısmen kopyalanması, çoğaltılması, yeniden yayımlanması, asılması, dağıtılması, aktarılması veya herhangi bir şekilde değiştirilmesi yasaktır.

Ticari Marka Beyanı -- Tüm adların, logoların ve ticari markaların sahibi Kimberly-Clark'dır veya onun izni ile kullanılırlar. Kimberly-Clark'ın veya ticari markanın sahibinin net bir yazılı izni olmadan bu malzemelerden hiçbirini kullanamazsınız.

İstenmeyen Fikirler -- Kimberly-Clark, ürünlerimiz ve şirketimizle ilgili soru yorumlarınızı almaktan ve sorularınızı cevaplamaktan gurur duyar. Ancak ürünlerimizin geliştirilmesi, tasarımı, üretimi veya pazarlamasıyla ilgili istenmeyen fikirleri, tavsiyeleri veya mazlemeleri aramıyoruz ve kabul de edemeyiz. Bu politikaya uyarak, Kimberly-Clark'ın çalışanları tarafından geliştirilen ürün veya kavramlarla ilgili yorum veya fikirlerini gönderen vatandaşlar arasındaki yanlış anlamaların önüne geçmeye çalışıyoruz. Kimberly-Clark'ta çalışmaya başladığınız durumda, bu sitede sunulan malzemelerin hiçbiri bir iş sözleşmesinin bir parçasını teşkil etmez veya onun bir parçasını veya tamamını teşkil ettiği düşünülmemelidir.

Bağlantılar ve diğer şirketlerle ilişkiler -- Bu site, diğer web sitelerine bağlantılar ve diğer şirketler hakkında bilgiler ve Çıkış ve hakkında dizininin içindekiler gibi diğer kaynaklar sunar. Bu site ve kaynaklar üzerinde hiçbir kontrolümüz olmadığından, bizim bunların hazır bulunmasından dolayı sorumlu olmadığımızı, bunlardaki içerikten sorumlu olmadığımızı veya bunlardaki veya bunlar yardımıyla erişilebilen diğer içerik, ürün, hizmet veya diğer malzemelerden veya bunların kullanımıyla ilişkili olarak doğan hiçbir zarar veya kayıptan dolayı sorumlu olmadığımız onayladığınızı ve kabul ettiğinizi beyan etmiş oluyorsunuz.

Lütfen aynı şekilde yazışmalarınızın, (ödeme ve herhangi bir malın teslimi veya hizmetin sağlanması ve her türlü diğer hüküm, koşul, garanti veya temsiller de dahil) iş görüşmelerinizin veya Dışarıda gezinme dizini de dahil, sitemizde veya sitemiz sayesinde bulunan reklamcıların veya diğer şirketlerin kampanyalarına katılımlarınızın sadece sizinle bu reklamcı veya şirket arasında olduğunu unutmayın. Sitemizdeki bu tür reklamcıların veya şirketlerin pazarlıklarından veya varlığından kaynaklanan hiçbir kayıp veya zarar için sorumlu olmayacağımızı kabul etmiş oluyorsunuz.

İletişimlerinizin İfşası ve Kullanımı -- Bu sitede yayınlananlar ve Kimberly-Clark'a gönderilen e-postalar gizli değildir ve Kimberly-Clark bunların kullanımından veya ifşa edilmesinden doğan hiçbir sorumluluğu kabul etmez. Bu siteye veya Kimberly-Clark'a elektronik posta ile gönderdiğiniz tüm iletişim ve (sınırsız olarak istenmeyen fikirler, tavsiyeler veya malzemeler de dahil olmak üzere) diğer malzemelerin yegane sahibi Kimberly-Clark'dır ve öyle kalacaktır ve bunlar tazminat gerektirmeksizin, Kimberly-Clark tarafından ticari veya diğer herhangi bir amaç için kullanılabilir.

GARANTİ İBRANAMESİ -- KIMBERLY-CLARK, BU SİTENİN İÇERİĞİNİN (METİN VE RESİMLERİNİN) DOĞRULUĞU, GÜVENİLİRLİĞİ VEYA TAMLIĞI İLE İLGİLİ OLARAK HİÇBİR İDDİADA BULUNMAZ VEYA GARANTİ VERMEZ. KIMBERLY-CLARK, KANUNLARIN İZİN VERDİĞİ ÖLÇÜDE VE AÇIK VEYA KAPALI BİR ŞEKİLDE, PAZARLANABİLİRLİK VE BELİRLİ BİR AMACA UYGUNLUK KONUSU DA DAHİL OLMAK ÜZERE, ANCAK BUNLARLA SINIRLI OLMAKSIZIN TÜM GARANTİLERDEN İBRA EDER. AYRICA KIMBERLY-CLARK, BU SİTENİN VEYA SUNUCUNUN BİLGİSAYAR "VİRÜSLERİNDEN" TEMİZ OLDUĞUNU GARANTİ ETMEZ.

Sorumluluğun Sınırı -- Kimberly-Clark, bu siteye erişiminizden veya erişim sağlayamamanızdan veya bu siteye veya içeriğine dayanmanızdan veya onu kullanmanızdan doğan, sınırsız olarak, özel veya bağlantılı hasarlar da dahil olmak üzere, hiçbir hasardan sorumlu olmayacaktır. Ayrıca Kimberly-Clark'ın bu siteyi veya içeriğini güncelleme görevi yoktur ve Kimberly-Clark, bu tür bilgileri güncellemedeki hiçbir başarısızlıktan sorumlu olmayacaktır. Ayrıca Kimberly-Clark, bu sitedeki bağlantıları kullanarak erişeceğiniz diğer web sayfalarını kullanımınızdan sorumlu değildir. Bu bağlantılar ve bu sitede bahsedilen diğer "kaynaklar" sadece İnternet kullanıcılarına genel bir servis olarak sunulmuştur ve bu siteye dahil edilmeleri, Kimberly-Clark'ın bunları onayladığı veya bunlarla yakın bir ilişkisi olduğu anlamına gelmez.

Diğerleri -- Kimberly-Clark, yegane görevi icabınca bu Yasal Bildirimi değiştirme (1), yayınları izleme ve kaldırma (2) ve sitenin kullanımını istediği zaman haber vermeksizin sona erdirme (3) hakkına sahiptir. Bu Yasal Bildirimin herhangi bir hüküm, şart veya koşulunun yasalara aykırı, geçersiz, hükümsüz veya herhangi bir nedenle uygulanamaz olduğu tespit edildiğinde, diğer hüküm, şart ve koşulların geçerliliği ve uygulanabilirliği bundan hiçbir şekilde etkilenmeyecek veya zarar görmeyecektir. Bu Yasal Bildirim, sizinle Kimberly-Clark arasında, buradaki konuyla ilişkili olarak tüm sözleşmeyi teşkil eder. Bu siteyi kullanmak suretiyle, yukarıdaki hüküm ve koşulları kabul ettiğinizi beyan etmiş olursunuz.

BU HÜKÜM VE KOŞULLARI KABUL ETMEDİĞİNİZ TAKDİRDE BU SİTEYİ KULLANMAYIN.